Bardzo ciekawy i rybny odcinek Dunajca.Znajduje się woj. małopolskim, w powiecie tarnowskim ,Okręg PZW Tarnów.Polecam raczej ciężki fedeeder min 70gr przynęty to zależy od ryb które chcemy łowić miejscowi używają pszenicy ale ja łowie na kukurydze , żółty ser i białe do białych dodaje kulkę styropianu co podnosi ilość brań szczególnie leszczy polecam obejrzeć
rejon na mapie satelitarnej google warto a i jeszcze duże wahania stanu wody zestaw raczej mocny bo często biorą brzany .

połamania kija


Wyświetl większą mapę
Prom bezpłatny. Czynny cały rok (w święta również). Nieczynny w okresach wysokiego poziomu wody w rzece oraz pokrywy lodowej lub kry. Czynny od 5:45 do 20:45.
tel. (014) 674-12-30 – Powiatowy Zarząd Dróg

Otfinów, kościół p.w. śś. Piotra i Pawła
Otfinów, miejscowość w powiecie tarnowskim (województwo małopolskie).
HISTORIA. Pierwsza wzmianka o parafii w Otfinowie pochodzi z 1326 r., prawdopodobnie powstała jako fundacja rycerska. W 1667 r. zbudowany został z drewna, pierwszy znany nam kościół w Otfinowie z fundacji Jerzego Sebastiana Lubomirskiego, hetmana wielkiego koronnego. W 1909 r. rozpoczęto budowę nowej murowanej świątyni według projektu Jana Sas-Zubrzyckiego. Prace przy budowie trwały do 1914 r. a kierował nimi tarnowski architekt Augustyn Tarkowski. Już w 1915 r. w wyniku prowadzonych działań wojennych zniszczony został zarówno nowy kościół jak i stara, drewniana świątynia. Odbudowa kościoła prowadzona była w latach 1922-28, według planów Zubrzyckiego i z wykorzystaniem murów zburzonego kościoła, pracami jak poprzednio kierował Tarkowski. Konsekracji kościoła dokonał w 1936 r. bp tarnowski Franciszek Lisowski. W latach 1743-49 proboszczem tutejszej parafii był Adam Ignacy Komorowski późniejszy prymas.