Kto nie lubi pospać w niedzielę,może wreszcie odpocząć po trudach tygodnia nad wodą. Dla nas wędkarzy niedziela to czas aktywnego wypoczynku (uczestniczenia w zawodach,pobiegania ze spinem lub pobycia z wędkami w ciszy nad wodą).Tak również było w niedzielę 17-07-2011.Na zbiorniku Umer koło Zagnańska odbyły się zawody o Puchar Komendanta PSR kol.Artura Pierzaka.

Nad wodą meldujemy się w składzie:Łukasz Wiejas,Jakub Gołąbek i ja, czyli Ryszard Fronczkowski.Po krótkiej odprawie,losowaniu i ustaleniu taktyki udajemy się na miejsca wylosowanych stanowisk. Łukasz i Kuba łowią na ,,bata” ja na ,,tyczkę”.Zawody 1 turowe(mamy cichą nadzieję,że los się do nas uśmiechnie-w sumie 22 zawodników).Pogoda ładna, jedyne pretensje można mieć tylko do wiatru, który wieje nam w twarz co nie ułatwia wędkowania. Te 4 godzinki upływają dość szybko w miłej i przyjaznej atmosferze. Rybki jak to rybki-jednym brały bardziej,innym mniej. W między czasie kolega Artur grillował kiełbaski a sędziowie roznosili zawodnikom. Klasyfikacja końcowa przedstawiała  się następująco;

SENIORZY

1.Serek Jarosław 3780

2.Pytka Tomasz 3710

3.Wołowiec Robert 3330

JUNIOR I KADET

1.Pytka Sebastian 1640

2.Gołąbek Jakub 1230!!!!(NASZ ZAWODNIK-AMUR TEAM) 🙂

3.Adamczyk Łukasz 980

KOBIET

1.Miądziel Teresa 950

2.Chmielewska Natalia 640

3.Dąbrowska Agata 400

Klasyfikacja naszych zawodników bez podziału na kat.wiekowe

Ryszard Fronczkowski 5-2590gr

Łukasz Wiejas 12-1320gr.

Jakub Gołąbek 13-1230 gr

Jako opiekun grupy i jednocześnie zawodnik oceniam nasz start jako

sukces(małymi kroczkami,ale naprzód).Myślę,że pech po zawodach o

Puchar

Starosty nas opuścił.