{jcomments on}Witam. Chciałbym polecić wszystkim Wędkarzom i Miłośnikom zoologii sklep wędkarski „PSTRĄG” w mojej miejscowości – Skarżysko-Kam., który jest położony przy ul. 1-ego Maja na dolnej kamiennej.

Sklep jest bardzo dobrze wyposażony w artykuły wędkarskie i zoologiczne. Można zakupić pod okiem fachowej obsługi sklepu bardzo dobre i tanie akcesoria wędkarskie znanych firm do APR metodami gruntowymi, spinningowymi i muchowymi, oraz wiele różnorodnych zanęt. Sklep także wyposaży wędkarzy w ubranie zimowe, letnie, do brodzenia i siedzenia.

Miłośnicy zoologii zakupią wiele doskonałych akcesorii dla swoich pupili, począwszy od rybek akwariowych z całym zapleczem akwarystycznym, zakończywszy na małych zwierzątkach i różnego rodzaju ptactwie.

Właściciel sklepu organizuje wraz z zaprzyjaźnionym kołem miejskim zawody wędkarskie z wieloma cennymi nagrodami, oraz wycieczki wyjazdowe na różne akweny.

W sklepie można dowiedzieć się o aktualnych wiadomościach wędkarskich z nad wód naszego regionu i nie tylko a także wnieść opłaty wędkarskie.

Sklep czynny od poniedziałku do piątku w godz. 9-17.30 w sezonie zimowym, a letnim 9 -18, oraz w soboty 9-15.

Tel do sklepu. 506160100