W dniu 21.09.2014r na Zbiorniku Rejów w Skarżysku o godz. 6.30 rozpoczęto sprawdzenie obecności zapisanych w Sklepie Barakuda zawodników. O 6.45 przybyłych wszystkich zawodników, oraz sędziów serdecznie przywitał właściciel sklepu Barakuda i jednocześnie główny sponsor Krzysztof Pałucki. Po omówieniu najważniejszych regulaminowych punktów zawodów Sponsor punktualnie o godz. 7.00 ogłosił rozpoczęcie towarzyskich zawodów na żywej rybie.

Zawody odbywały się początkowo przy bezchmurnym niebie i było bezwietrznie. Około 9.00 pogoda na godzinę diametralnie się zmieniła i zaczęło mocno padać. Zawodnicy przygotowani na taką ewentualność nie opuścili łowiska i w strugach deszczu rywalizowali nadal. W takich niesprzyjających warunkach jak się później okazało kilku wędkarzy złapało parę drapieżników.

O 11.00 sędziowie zawodów wraz z właścicielem sklepu Barakuda ogłosili zakończenie zawodów zapraszając jak zawsze na pyszną kiełbaskę z grilla. W międzyczasie podliczono punktację zawodów. Chwilę przed wręczeniem głównej nagrody jaką była wędka firmy Robinson Diaflex Perch, 2,40m 1-8g wyrzutu wraz z pucharem, oraz kołowrotek firmy Fuks i zestaw woblerów i kogutów, właściciel sklepu, a zarazem sponsor zawodów jeszcze raz podziękował przybyłym 21 zawodnikom. Po ogłoszeniu punktacji wręczono zawodnikom nagrody. Jeden z zawodników dla każdego uczestnika zawodów rozdał blaszki „laszczykówki”, które są bardzo poszukiwanym asortymentem wśród spinngistów.

Punktacja:

  1. Piotr Czerski 700pkt;
  2. Andrzej Śliwa 210pkt;
  3. Siedlak Paweł 170pkt;

Wędkarze serdecznie dziękują za wspaniałą zabawę organizatorowi i z niecierpliwością czekają na kolejne zawody, które niebawem będą organizowane.

Z wędkarskim pozdrowieniem … połamania kija…

http://www.sklep-wedkarski.eu/

http://allegro.pl/sklep/35059038_sklep-wedkarski-barakuda

Tel 505067640

733218717