Home Forums Nasze połowy Jak było na rybach Jak było na rybach 2018

This topic contains 33 replies, has 14 voices, and was last updated by  czerwcowy0520 7 hours, 13 minutes ago.

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 34 total)
  • Author

Tomasz
    Participant

Witam po przerwie

czerwcowy0520
    Participant

Ostatnio, oprócz fajnych, grubych, zbiornikowych boleni udaje się połowić fajnych okoni

czerwcowy0520
    Participant

Ostatnio, oprócz fajnych, grubych, zbiornikowych boleni udaje się połowić fajnych okoni

marcin186
    Participant

Zabawy z castem.

swiezy
    Participant

Karp na muchę? Czemu nie! imitacja kukurydzy.wolne prowadzenie i są efekty. Największy 59cm NK Batorówka koło Jeżowa,Łódzkiehttp://lodzkiprzewodnikwedkarski.pl/forum/fly-fishing/702-sezon-muchowy-2018?start=420   

czerwcowy0520
    Participant

A miał być piękny sandacz 🙂 równe 80 cm.

pierunnogly
    Participant

piękny nocny zwierz

czerwcowy0520
    Participant

Dzięki 🙂 branie, hol i zachowanie ryby (nie wspominając o nocnej porze, miejscówce i pezynęcie) ewidentnie wskazywało na sandacza.

pierunnogly
    Participant

podpatrzył jak to robią sandały nocą 😉

czerwcowy0520
    Participant

Dzisiaj rano zabawa z okoniami, w fajnych, sportowych rozmiarach. Bratu zszedł garbus 35+, ja dołowiłem jeszcze szczupaka pod 60 cm.

Wieczorem brat skoczył na zalewowe bolki i całe szczęście że miał sandaczówkę 9cm od Tomka Miernika, bo po zmroku namierzył kotłujące zedy. W sumie kilka brań, ale tylko jedna ryba na brzegu, 60+. Tym samym namierzył nową, starą mete 🙂

marcin186
    Participant
    1. Dzisiejsza wizyta z córką w lesie zaowocowała pysznym sosem kurkowym, a że w sąsiedztwie przepływa rzeczka i sprzęt był w bagażniku to postanowiliśmy trochę pospiningować. Kilka miejsc obrzucanych, efekt jeden jelec zapięty na dwie kotwice, kleń pod 40tke i spięty pstrąg około 30tki.
    2. <li style=”text-align: right;”>

<!–more–>

pierunnogly
    Participant

Udało się dziś trochę posmużyć. Wyszło parę małych kleników, coś większego spadło. Trzeba zmienić kij bo męczarnia

fafi
    Keymaster

Kilka karpików pod 70cm

Asagoth
    Participant

Ostatnio 2 dni na mójczy
    Tak powróciłem ale odpuściłem sobie spina;) Teraz katuje spławiczek. 4h siedzenia, kuku, czerwony, biały plus zanęta typowo Linowa. Celem był zielony jednak meldowały się tylko płocie i leszczyki oraz jeden linek 10cm. Ktoś ma jakieś doświadczenia z Linem w Mójczy bo łowisko Linowo wygląda ?
    Pozdrawiam

pierunnogly
    Participant

znajomy łowił przy mnie piękne liny na odległościówkę, więc są na pewno

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 34 total)

You must be logged in to reply to this topic.