Home Forums Nasze połowy Jak było na rybach Jak było na rybach 2018

This topic contains 48 replies, has 18 voices, and was last updated by  czarnów 6 days, 19 hours ago.

Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 49 total)
  • Author

pierunnogly
    Participant

I z tego co pamiętam nęcił delikatnie smużącą nętą z kuku a łowił na czerwone robaki w toni nad takim dywanikiem. Łowienie z dna na mięcho potrafią tam skutecznie zepsuć raki

fafi
    Keymaster

Dzisiejszy najwiekszy karpik 73cm  w sumie z 8 rybek powyżej 63cm

• This reply was modified 2 months, 3 weeks ago by  fafi.

pierunnogly
    Participant

Wpadłem po południu na dwie godzinki nad Nidę. Trafiłem idealnie na kajakową pielgrzymkę, ale mimo to parę malutkich kleników pobrało, więc cieszy i to. 

czerwcowy0520
    Participant

Obecnie trenuję sandacze w nocy na zbiornikach. Rzeka jakoś niespecjalnie darzy w tym sezonie…widzieliście kiedyś jak drapieżniki różnych gatunków współpracują ze sobą? Być może robią to nieświadomie, ale byłem już kilkukrotnie świadkiem sytuacji gdzie punkt 19:30 w łowisko wchodziły bolenie. Kilka typowych uderzeń na powierzchni i po 20 cisza. Automatycznie ławice uklei zbiły się przy samym brzegu, uciekając przed boleniami. Momentalnie przy brzegu zrobiło się bardzo ,,tłoczno”. Wybija godzina 20 z minutami i na stołówce pojawiają się sandacze. Cała akcja trwa kilkanaście minut.

Wczoraj udało się trafić fajniejszego zeda, miałem jeszcze jedną rybę, ale spadła, plus tego wyjście konkreta do wobka, ale zawrócił i kilka nie zaciętych brań…

marcin186
    Participant

Coś tam zawsze się łowi.

Bolesław

czerwcowy0520
    Participant

Migawki z weekendu:

Brata 70 cm…plus spad podobnej sztuki u mnie i kilka nie zaciętych brań. Wszystkie strzały na duże 14-15 cm woblery (Tomek Miernik Gobio 14 i Abu Garcia)

Fajniejszy oksik pod 35 cm, plus sporo ryb w przedziale 20-28 cm, fotka tylko największego (mniejsze waliły w nowe gumy Dragon Agressor 3″ – skuteczność jak w osławionych keitechach, a wytrzymałość 100 razy większa, największy garbus siadł na wolno prowadzonego raczka Relaxa na czeburaszce 1,5 g)

szczupak1452
    Participant

Taki ostatnio przyłów przy połowie okoni, 58 cm.

czarnów
    Participant

Widzę,że forum ponownie zaczyna działać,to fajnie.Gratuluję wszystkim fajnych rybek.

Zakończył się sezon pstrągowy,kiepski przynajmniej w moim wykonaniu,teraz trzeba będzie przestawić się na okonie.A to ostatni z tego sezonu.[IMG]http://i63.tinypic.com/2mq8fx4.jpg[/IMG]

Del Toro
    Participant

No to zacznijmy od poczatku 😉 Zimowe zedy z UK

pierunnogly
    Participant

Parę brań z rana głównie na ciężkie jaskółki i raki. Na gumy pracujące nic

Del Toro
    Participant

Klenie z tego sezonu. Miedzy 53 a 58cm.

fafi
    Keymaster

Piękne

Del Toro
    Participant

King salmon z Ziemi Ognistej (Patagonia/Chile)

orvis123
    Participant

San – niestety bardzie widokowo niż rybnie

uvex
    Participant

Siemka koledzy. Miło mi pogratulować naszemu forumowemu koledze, sukcesu odniesionego na Spinningowych Mistrzostwach Okręgu 2018

http://www.pzw.org.pl/kielce/wiadomosci/178313/60/jacek_pawlowski_spinningowym_mistrzem_okregu

Pozdrawiam Jacu i jeszcze raz wielkie GRATY! 😉

Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 49 total)

You must be logged in to reply to this topic.