Home Forums Nasze połowy Wspólne wyprawy Umów się na ryby.

This topic contains 118 replies, has 39 voices, and was last updated by  czarnów 1 week, 4 days ago.

Viewing 14 posts - 106 through 119 (of 119 total)
  • Author

fafi
    Keymaster

Metoda to raczej spławik ,grunt – jak komu pasuje.

fafi
    Keymaster

Wybiera się jutro kto na drapieżnika?

mateusz501
    Participant

ah, jakbym to wczoraj przeczytał…

fafi
    Keymaster

Nic z ryb :cheer: nie wyszło bo nie oczekiwanie doszło mi wczoraj 2 psy a dziś jeszcze jedno z zaginionego miotu.

czarnów
    Participant

Dzisiaj jakoś mi się nie chciało ale jutro z racji,że już wolne jadę na Czarną Nidę.

fafi
    Keymaster

Jutro śmigamy na Połaniec .Wstępnie jedzie ze mną Artur ck Mateusz.Jacek .Panowie zabiore was 0 5.20 z Zytniej spod Hali.Jeśli by jeszcze ktoś chciał jechać proszę dzwonić do Ryśka 604325288.

kocurck1
    Participant

Jutro jade na rybki ktos chętny
    cel kropek
    metoda mucha i spin
    miejsc 4 w aucie
    reszta do ugadania

tao
    Participant

wyjazd jutro nad Czarną Staszowska lub Mierzawę lub Chańczę.

dolot
    Participant

jakby ktos miał ochote jutro tj 06.08.2014 bede na wilkowie na koncu zalewu niestety nie mam jak kogos zabrac bo sam korzystam z uprzejmości mojej malżonki

PELKIE
    Participant

kolego DOLOT kiedyś inaczej zapraszałeś wędkarzy na wyjazd z Tobą na ryby!
    i tu cytyat… „JEŚLI TWOJA WĘDKA JEST WYSTARCZAJĄCO DŁUGA ŻEBY SPRAWDZIĆ JĄ W MOIM STAWIKU… ZADZWOŃ 602……”
    DOLOT…
    :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

fafi
    Keymaster

Jadę jutro na Nidę okolice Czarkowy-Pińczów .Mogę zabrać kogo z przystanku w Białogonie o 6.45 .Powrót o 15.

orvis123
    Participant

1 miejsce na San 3 dni 19-21.09 wyjazd w piątek ok godz. 5.00 z Kielc – tylko mucha – odp tylko do środy 17.09.2014

zap007
    Participant

Witam,

Jedno miejsce na San. Wyjazd w niedzielę 30.11.14 o 3-4 rano. Powrót tego samego dnia wieczorem 21-22.
    Kto chętny pisać na PW.

czarnów
    Participant

Już niebawem rozpoczniemy zarybienia wód górskich naszego okręgu.W ubiegłym roku wielu wędkarzy narzekało na terminy zarybień,zatem zgodnie z waszą wolą po niemałych trudach w tym roku zarybiamy w soboty i niedziele to wielka zasługa kol.Darka.Pierwsze zarybienie odbędzie się 22 i 23 września i będzie to rzeka mierzawa

Obecność obowiązkowa,za nieusprawiedliwioną nieobecność będą kierowane wnioski do sądu koleżeńskiego 😀 .A tak na poważnie to bardzo prosimy o kontakt w celu potwierdzenia bo gdyby udało się zebrać sporą grupę ludzi to zrobimy i więcej i szybciej na czym zależy również ośrodkowi zarybieniowemu.

Viewing 14 posts - 106 through 119 (of 119 total)

You must be logged in to reply to this topic.